Rijschool Krimpen aan den IJssel is een rijschool voor iedereen.

Service, kwaliteit en leerzaam zijn de kernkreten die bij uw Rijschool hoog in het vaandel staan. Wij behandelen onze leerlingen uit Krimpen aan den IJssel niet als een nummertje maar voorzien ze graag van een leerzame rijopleiding zodat je ook na het behalen van je rijbewijs veilig de weg op kunt. Onze leerlingen voorzien wij alleen van nette en verzorgde rijles auto’s die je ondersteunen bij je rijopleiding. Je krijgt bij ons altijd voldoende tijd om aan alles te wennen en wordt auto rijden iets waar je écht plezier aan hebt zodat je zelfverzekerd je praktijkexamen in gaat bij het CBR!

Leerlingen uit Krimpen aan den IJssel beoordelen Rijschool Solo gemiddeld met een 8.9 uit 51 reviews.
Doelgerichte rijschool aanpak!

Bij Rijschool Solo rij je altijd met dezelfde rij-instructeur om de kwaliteit en je portfolio te waarborgen. Wij vinden dit een belangrijke punt tijdens je rij-opleiding, immers kent je vaste instructeur je het best.

Voordelen Rijschool Solo!

Gratis herexamen!

We oefenen alle mogelijke CBR examenroutes.

Voordelige tarieven.

Individuele begeleiding met een duidelijke lesplan.

KORTING op je proefles van 100 minuten”

Je wordt thuis, school of op je werk opgehaald en teruggebracht.

2todrive logo rijschool rotterdam