Goedkope Rijschool Schiedam is een rijschool voor iedereen.

 

Bij Goedkope rijschool Schiedam staan de volgende kernpunten hoog in het vandaal Service, kwaliteit en leerzaam. Wij behandelen onze leerlingen niet als een nummertje maar voorzien ze graag van een leerzame rijopleiding zodat je ook na het behalen van je rijbewijs veilig de weg op kunt. Onze leerlingen voorzien wij alleen van nette en verzorgde rijles auto’s die je ondersteunen bij je rijopleiding. Je krijgt bij ons altijd voldoende tijd om aan alles te wennen en wordt auto rijden iets waar je écht plezier aan hebt zodat je zelfverzekerd je praktijkexamen in gaat bij het CBR!

 

Leerlingen uit Schiedam beoordelen Rijschool Solo gemiddeld met een 8.9 uit 51 reviews.
 
Doelgerichte rijschool aanpak

Bij Rijschool Solo rij je altijd met dezelfde rij-instructeur om de kwaliteit en je portfolio te waarborgen. Wij vinden dit een belangrijke punt tijdens je rij-opleiding, immers kent je vaste instructeur je het best.

 

Voordelen Rijschool Solo

Gratis herexamen!

We oefenen alle mogelijke CBR examenroutes.

Voordelige tarieven.

Individuele begeleiding met een duidelijke lesplan.

 Proefles 50,-

Je wordt thuis, school of op je werk opgehaald en teruggebracht.

 
2todrive logo rijschool rotterdam

    Contact

    Zaagmolendrift 18

    3035 JA Rotterdam

    info@rijschoolsolo.nl

    0644 56 78 70